اگه یه روز امار مردای فاحشه رو در بیارن واویلاست … واویلا…!

اقا من اعتراض دارم …. چرا خیلی از مرد های ایرانی بعد از ازدواج بازم چشمشون دنبال زن های دیگه اس و اگه پا بده بدشون نمیاد چه بصورت شرعی چه غیر شرعی با چند نفر دیگه هم بخوابن؟ یکی از همین ها چند روز پیش پهلوی من بود و با اینکه تقریبا تازه ازدواج کرده بازم دله گی میکرد و چشمش دنبال زن های دیگه بود…! بهش میگم اخه تو اگه به خودت حق میدی بری با زن یا دخترای دیگه بخوابی چرا به زن خودت حق نمیدی بره با هر کی دلش میخواد بخوابه …! رگ گردنش زد بالا و چشماش رو گرد کرد که: ای چه حرفیه اقا جان…! مگه زن مو فاحشه یه ! میگم چطور تو با صد نفر میری توی رختخواب اونوخ فاحشه نیستی اما زنت اگه با یه نفر روی هم بریزه فاحشه اس؟ میگه: دیوانه مرد که فاحشه نِمِشه که! فاحشه به زن مِگن…! میگفت: زن رو راضی نگهش دار …! ( از نظر رختخوابی البته ) طلا مِلا براش بخر …! یک سفر مَکه و کربلا بُبُرش … مرگ مِخه دیگه …؟ بیشینه تو خانه بچه اش ره بزرگ کُنه…! سفره ابولفض بندازه …. اش نذری بپزه … روضه ماهانه بذاره … چی مِخه دیگه ؟ تازه مو با زن شوهر دار کاری نِدرُم که … الان یکی پیله کرده بهم اخ اگه بیبینیش … حوریه …حوری؟ منتها شوهرش ازی کُسخلایه …! حیف که گناه دِره با زن شوهر دار اگه نه چند بار خودش نِدا داده … ! 

 اینجور مردا زن میگیرن که چراغ خونه شون رو روشن نگه داره ! بچه بیاره براشون … ! رخت و لباسشون رو بشوره …غذا بپزه …و تا وقتی بر و رویی داره رختخوابشون رو گرم کنه …! زن ایرانی مظلومه …مظلوم..! چرا زن اگه یه کم پاشو کج بذاره زود بهش میگن خراب…! ولی مرتیکه صد جا میره دله گی و خانوم بازی اما هیچکی بهش نمیگه خراب…! مگه فقط  جنس زن خراب شدنیه و مرد اصلا خراب بشو نیست…! اگه یه روز امار مردای خراب رو در بیارن واویلاست … واویلا…! 

…………………………………..

Advertisements

41 پاسخ به ‘اگه یه روز امار مردای فاحشه رو در بیارن واویلاست … واویلا…!

 1. هزار بار گفتم باز هم میگم که اکثر مردهای ما عقده ی جنسی دارن، چون از بچگی سکس نداشتن حتی ازدواج هم نمیتونه اون ها رو از اون عقده ای که سالیان سال داشتند دور کنه.

  حالا جالبه که برخی از همین آقایون نمی تونن خدمت خانوم خودشون هم برسن:D اما توی کوچه و بازار واسه زن و دختر مردم، شاخ میشن:D

 2. بابا این صورت قبیحه (گرچه تصویر زیر صورت است!) چیه؟ برش دار؟ منحرفم میکنه! فکر ما پیرمردا رو هم بکن. این کمر باریکتر از اونیه که به یک مرد بیاد! چون مطلبت درباره مرداس و طبق مفاد مطلب باید مرد به قول معروف کمربندش رو بازکنه! درست حدس زدم؟
  از این که بگذریم مطلب جای تاملیه! این ناموس بازیها در خصلت عشیره ای ما بوده و هست! یک چیز دیگه که به ذهنم میرسه اینه که اگر یک دختر یا زنی به زور (مورد تجاوز) یا اختیار (زنا) پا به سکس با غیر محرم داده باشه، در صورت لو رفتن قضیه، آنقدر شرایط خانوادگی بر او سخت میشه که یا پدر و داداشاش اونو میکشن یا هم خود طرف فرار میکنه و میشه فاحشه رسمی و یا اینکه خودش را سر به نیس میکنه! نمی دانم گناه زنا بیشتر است یا قتل نفس؟

 3. داش شاتوت!
  سلام
  قبلا هم به این معضل اشاراتی کرده بودی!!!
  واقعا یکی از مشکلات اساسی در جامعه ماست که باید ریشه یابی و درمون بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  چند تا کارشناس هم باید بشینن و انواع فاحشگی و زیرمجموعه ها و … اووون رو بررسی و طبقه بندی کنن!!!

  مثلا:
  فاحشگی جسمی – روحی و روانی – ذهنی

  بعد جسمی خودش تقسیم بشه به: چشمی – زبانی – چشمی زبانی – بناگوشی – دستی – پایی و …….!!

  طبقه بندیش سخته و از عهده من خارج است!!!!!
  ما که هنوز به سن تکلیف نرسیدیم پس زحمتش با دیگر دوستان!!!!!!

 4. شاتوت جان!
  از کجا میدونستی مو عاشق مرغ و خروسم!!!
  از بزغاله هم خیلی خوشم میاد!
  حیف که این بازار مرغ و خروس و کفتر دم میدون شهدا جمع شد!!
  کوچه «نور» هم که مربوط به محله شما میشه و ما اوونجا رفت و آمد نداریم!!

  عکس وبلاگ خیلی بهتر شد از اوون کمرباریکه به قول حاجی!!!
  کمر باریکه حاج کاظم رو حالی به حالی کرده نکنه!!!!!!!!!!!!!!
  اما اوون هم عکس جالبی بود
  بعدا حتما ازش استفاده کن!!!
  ……………………………………………..
  مویم عشقم مرغ و خروسه … ازم بچکی جوجه مخریدم بزرگ مکردم …. یک خروس چل تاج داشتم ماه … تازه او اولای جنگ با یک جعبه چوبی چای و یک اتومات بخاری اکواریوم دستگاه جوجه کشی ساختم که دوتا تخم گذاشتم توش یکیش لق رفت یکیش وارفت … طفلک فک مکرد مو ننه شم جیر جیر مکرد دنبال کونم رامیفتاد 🙂

 5. درود
  کاملا موافقم.همکارنی دارم به شدت زنباز.هرچند متاهل.!
  متاسفانه فرهنگ ما روز به روز بدتر میشود و کاری نمیتوانیم بکنیم.
  چراکه حکومت خود الگوی فساد است . دیرتر پستی در اینباره خواهم نوشت .مدتهاست در این فکرم و تاسف میخورم.
  سری به ما بزن .لینکت کردم دوست داشتی لینکم کن 🙂
  …………………………………………
  شما ادرستون رو نذاشتین 🙂

 6. شاتوت جان ، می دونی چرا به مردا نمی گن فاحشه؟ چون فاحشه رو مردا معنی می کنن.چون هنوز هم حتی اگه عنوان نکنن ته دلشون فکر می کنن باید رئیس باشن. فکر میکنن جنس برترن. مطلبت عالی بود.

 7. من فکر میکنم این طرز فکر باعث میشه که زن و مرد هیچکدوم نتونن لذت زندگی مشترک و قشنگی احساس «با هم بودن» و «برای هم بودن» رو تجربه کنن.
  قاعدتا به زنها نمیشه دروغ گفت، چون اونها از توی نگاه و کلام مردشون همه چیز رو میفهمن، اما میشه اینطوری اعتماد و عشقشون رو برای همیشه ازشون گرفت.

  متاسفم برای همه مردهایی که سوار ماشینهای آخر مدل میشن، گوشی آخرین مدل دست میگیرن، کت و شلوار آخرین مدل تن میکنن اما مغزشون هنوز توی دوران جاهلیت سیر میکنه و افکار و عقایدشون پوسیده و خرابه و دهنشون رو که باز میکنن بوی لجن میده، متاسفم…

 8. مسعود گرامی دمت گرم مرسی آفرین مرحبا به شعورت درود به شرفت
  میدونی جواب مردهای حتی با تحصیلات عالیه به این حرفت چیه؟بذار بگم میگن که آخه از زن کم میشه اما مرد که ازش کم نمیشه.این یعنی چی مسعود جان؟یعنی اینکه زن یک کالاست.
  من یک زنم و می خوام بگم اگه بزرگترین درد یک زن اینه که شوهرش اونو نفهمه درکش نکنه.زنها خیلی حساسند و متاسفانه به تنها چیزی که اغلب مردها فکر نمی کنند همینه و اغلب با جملات …چی بگم مسعود جان .فقط می گم مگه زدن حرفهای خوب مالیات داره که خیلی از مردها حتی از همین هم دریغ می کنن.
  ولی اینو هم بذار بگم دیگه زنهای امروزی مثل قدیمیها نیستند توی تهران دیدم که زنه هم میره سی خودش.البته شاید خیلی هم نباشند !ولی قبول کن که ما زنها هم تقصیر داریم چرا آخه تن به ظلم میدیم!چرا این قدر ؟!!دیدم زنهایی که دستشون توی جیبشون میره و شرایط خوبی دارن باز با اون مرتیکه که بهشون داره خیانت آشکار می کنه زندگی می کنن.آخه این اسمش چیه مسعود جان؟!

 9. سلام دوست عزیز مدت زیادی است که مطالب شما رو میخونم این اولین باریه که دارم پست میذارم خوشحالم هنوز ادمهایی مثل شما هستنداما افسوس……………
  دقیقا حرف دل منو زدین تو مملکت جنگلی ما به همون نسبتی که زن فاحشه داریم چند برابر مرد فاحشه داریم ببینید یک فاحشه 99% به دلیل فقر تن فروشی میکنه اما مشتری هاش …..دقت کنید که مشتری (ها) حالا زن های روسپی رو کلا بی خیال تو این جنگل هیچ زنی امنیت نداره اصلا به قول یه بنده خدایی اینها جنون جنسی دارند
  دارم تو این جنگل دیوونه میشم ایا راه نجاتی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. راستی یادم رفت یه حرفی زدی این جیگرم اتیش گرفت زن ایرانی مظلومه اره خیلی اونقدر که خودش هم به خودش ظلم میکنه

 11. ممکنه نظر بنده بعض مومنین رو دلخور کنه اما هیچگاه این دلیل نتونسته منو از ابراز نظرم وا داره…
  وقتی در کتابی که تمام خشک و تر در آن نوشته شده و ازلی و ابدی است به این معنی که تمام نکته ها و مسائل تمام دوران و اعصار رو شامل شده با صراحت تمام عنوان می کند که : «الرجال قوامون علی النساء:سوره النساء آیه 34» و «وَلِلرِّجَالِ عَلَيْهِنَّ دَرَجَةٌ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكُيمٌ.:بقره آیه 228»
  از طرف دیگر آیه معروف که برای مرد 4 زن عقدی بهمراه هر تعداد کنیزی که بدست بیاورند (ملکت ایمانهم) بروشنی نشان می دهد که الله با تمام دانش و آگاهی خود تائید کرده که مردان از زنان برترند بخصوص در مسائل ناموسی و حوزه زیر شکم !ما که از الله بیشتر نمی دانیم که !؟
  با این اوصاف چرا باید فکر کنیم مردان کشوری که قرنها تحت چنین فرهنگی زیسته اند و جز پای منبر آخوند و صدا و سیمای رژیم چیزی نیاموخته اند ، برابری زن و مرد را قبول داشته باشند .
  از همان کودکی و در خانه و حتی توسط خود مادران این نکته «شیرفهم» شده که پسر از دختر و مرد از زن برتر است. بدون اینکه پرسیده شود و یا پاسخ داده شود چرا ؟

 12. مسئله اينه كه تا اسم فاحشه مياد همه زرتي عكس يك زن هرزه رو تو مغزشون حك ميكنند در حاليكه اين واقعاً يه ظلمه ديدگاهيه چون عملاً مرداني هم كه با آنان هم بستر هستند جزو فواحش بحساب مي آيند. اين مردان افرادي هستند كه بدليل عدم تربيت درست جنسي مدام نياز به ايجاد رابطه دارند.در واقع درستش اين است كه ما بدليل وجود فواحش مرد احتياج به فواحش زن داريم. اين دو گروه هم لازم و ملزوم يكديگر هستند و واقعاً براي كنترل جامعه دسترسي آنها به يكديگر ضروري ميباشد.
  فواحش انسنانهاي تنهايي هستند.آنها واقعاً مرض نداشتند كه عليه غريزه بجنگند و فقط شرايط باعث اين امر شده.شرايطي كه براي هر كدام از ما هم اگر پيش ميومد خيلي مال تر از اونها نميشديم!اونها هميشه تهمت ميخورند، در خطر بيماري هستند، همواره بعنوان پست ترين قشر جامعه ياد ميشوند، ارزششون لحظه ايه و بعد از سيرابي دور انداخته ميشوند، آنها ياد گرفتند كه ديگه اشك نريزند چون كسي اونها رو انسان نميدونه، خانواده نميتونند تشكيل بدهند، بهشون اعتماد نميشه، همرديف سگ ياد ميشند، دوستي ندارند، دردهاي
  زيادي دارند ولي كسي به حرفاشون گوش نميده و فقط بخاطر پولي كه ميگيرند بايد به زير پاهاي مردي بيوفتند تا وي او را به انجام هزاران كار وا دارد تا بتواند قدرت مردانگي خود را برخش بكشد و از درد كشيدنش احساس شعف كنند! من فقط ميگويم كه اينها يك هزارم حرف آنها هم نيست.با آنها با احترام برخورد كنيد و ترور شخصيت نكنيد.مرد باشيد و با شرف.وجود آنها براي كنترل فواحش مرد اجتماع ضروريست…بدانيد كه آنها هم انسانند

 13. سلام
  اونهایی که میگن مرد و زن باهم فرق می کنند بیان مطلب شما رو بخونن باید به همه مردها بگم همه دختران خیابانی با خواهر و مادرانشان فرقی ندازند فقط انها زخم خورده اند از مردانی باهمان تفکری که خوب نوشته بودی چه بسا اگر مادر و خواهر خودشان هم همان زخم را خورده بود سرصف ایستاده بودند.این تصور توهین امیز را قرون متمادی مثل زنگوله به گردن زن ایرانی اویزان کرده اند و همه برادران و پدران ما مثلا با غیرت هم از ان پاسداری میکنند بهتره مردان این مملکت کلاهی دو طبقه به سر بگذارند.

 14. سلام
  چند نکته: 1- هم چین راجع به آقایون به طور عام صحبت می کنین که انگار از یه بار کامیون هندونه حرف می زنین که همه شون مث هم ان. بابا هندونه ها هم، هم در ظاهر و هم در باطن با هم فرق دارن. اگه نه پس چرا یکی یکی امتحانشون می کنیم و بعد یکی رو انتخاب می کنیم.
  2- فاحشه بودن ناشی از یه نقص درونی یه (معمولن عدم اعتماد به نفس کافی) که برای جبران این نقص، فرد به ورطه خودبزرگ بینی (گراندیوزیتی)می افته و چون همراه می شه با عدم تربیت و آموزش صحیح احساس و عواطف انسانی، خودش رو به این فرم نشون می ده.
  3- درمان فاحشه گی ازدواج نیست. برای درمان اون ابتدا باید عدم اعتماد به نفس و خودبزرگ بینی اون درمان بشه. بعدش از نظر احساسی و عاطفی، فرد آموزش ببینه تا بیماری اش بر طرف بشه. حالا که خوب شد، اگه شرایط مهیا بود مث بقیه آدما ازدواج کنه… من اگه رنگ پوستم بیره اس نمی تونم انتظار داشته باشم که با حموم رفتن و کیسه کشیدن، پوستم روشن بشه. حموم رفتن فقط آلودگی ها و چرک پوستم رو از بین می بره و نه بیش تر.
  4- اگه نمی خوایم آدمای فاحشه تو جامعه مون زیاد بشن، از خودمون و بچه هامون شروع کنیم. ما همه مون یاد گرفتیم که ورزش کنیم چون برای سلامتی مون خوبه (کلی مسابقات ورزشی و اینا داریم) . درس بخونیم و حفظ کنیم و تفکر داشته باشیم تا ذهن مون رو تقویت کنیم (کلی امتحان و المپیاد و اینا) ولی اصلن نمی دونیم برای تقویت احساس و عاطفه مون چه کاری باید بکینم. هیچ آموزشی ندیدیم و هیچ امتحانی براش پس ندادیم… معضل اینه.
  بدرود

 15. ن یک مرد مشهدی با این ویژگی که نوشتی سراغ دارم. به نظرم آدم نامناسبی هم هست. آدم هوس باز احمق و فاقد ……

 16. آقايون ميخوان تجربه غرب رو نداشته باشن وقتي روابطشون رو منحصر به يك نفر كنن . lol ما تكليفمون با خودمون مشخص نيست مشكل اينجاست .
  بعد موضع گيري ميكنيم در مقابل ادمايي كه نظراتشون رو در مورد ازدواج ميگن اما….. !!! بد نيست سري به پست اخر گيلانيكا بزنين . وجه ديگري از اين پسته با نظراتي …………………..

 17. جناب بیدگانی
  شما و خیلی های دیگه از آیات و شرع بد برداشت میکنید هرگز مفهوم این آیات از برتری مردان بر زنان حکایت ندارد.پیشنهاد میشه به یک متخصص امور دینی مراجعه کنید(لطفا مخش را به شکلی اساسی تلیت نموده و اگر حالش را داشتی نتیجه را به ما بگو)

 18. قصد جسارت به کسی رو ندارم. ولی خیلی کسایی که اینجا تو نت و دنیای مجازی ابراز روشن فکری می کنن در دنیای واقعی همون اعتقاد شخص مذکور رو دارند.

 19. خوب خیلی حرفهای بی تربیتی داشت که مناسب سن من نبود. اما مامانم میگوید همه مردها مثل هم هستند بیشرف و نامرد.
  بابت دعوت نامه خیلی خیلی ممنون.

 20. من خودم از مردایی هستم که تا حالا بیش از 100 تا زن رو تجربه کردم در بسیاری از این وقتها فکر میکردم من فاعلم ولی بعدن فهمیدم نه مفعول واقعی من بودم .اونایی که به خودشون دروغ میگن در واقع دو جورن یا اب ندارن یا هنوز اون زن مورد نظر گیرشون نیامد. خلاصه اینطور بگم من بعد اینهمه سال فهمیدم که مشکلم چی هست به همه میگم اعتیاد فقط مواد مخدر نیست سکس هم اعتیاد داره اینم مربوط به زن ومرد نیست .بعد از مطاله زیاد فهمیدم فرهنگ ما دچار اشکال کلی هست به ما یاد دادن که همیشه زن را تو پوشش ببینیم ولی جالب اینجاست اونجاهایی که این چیزا نیست مردم وفادارترن .اینجا امار رسمی میگه 14 درصد از فاحشه ها بالای لیسانس دارن 12 درصد روسپیها با اجازه شوهرشون فاحشهگی میکنند .میدونید این یعنی چی .یعنی ادما چه مرد چه زن این کرم شدن به قول گاندی تا وقتی مثل کرم هستی باید له بشین .اخه مشهدی تو که غیرتی شدی یهو همه چیزا رو ول کردی رسیدی به فاحشه گی مردا .این خانوما که مظلوم هستن بدون حالا این مردا هستن که مظلوم شدن مثل اب خوردن خیانت میکنند .چرا؟ چون همه چیز به هم ربط داره مثلن فکر میکنید ترافیک به سکس ربط نداره اموزش وپرورش به سکس ربط نداره داره عزیزم .کاش میتونستم هر چه تجربه دارم به زن و مرد این جامعه بگم تا بفهمن چطوری همه چیز ما از دست رفته اینقدر تجربه ذارم که دیگه میترسم به زن نگاه کنم

 21. آمسعود ما مردا خريم.دليلش اين كه خيلي از همين خانم هائي كه به دوستي مي گيريم زن اين وآن و خواهر اين وآنند اما ما فكر مي كنيم كه اينا فقط براي ديگران اتفاق مي افتد و براي ما نه. من خودم كلي زن شوهر دار مي شناسم كه مي پرن.يكي از دوستانم با خواهر يكي از دوستانم مي پره و همه هم راضي هستد .
  مي دوني چرا ؟ آخه اينطوري راضي تريم. راضي تريم وقتي نمي دونيم.
  و گرنه بقول اسدالله ميرزا شهر سان فرانسسيسكو دومسافر داره. مسافر دومي ممكنه زن ما خواهر ما ويا مادر ما باشه.مهم اينه كه بي خبر باشيم.

 22. سلام مسعود جان
  حرف دل خیلی از ما زنها رو زدی واقعا!!!!!
  نمی دونم چرا مرد هایی که کثیف تر و نا پاک ترند( البته توهین به جنس مرد نمی کنم، شرمنده) بیشتر دلشون می خواهد که زنشون پاک و نجیب باشه.
  خودش رو بپوشونه که آفتاب و مهتاب نبینش!!! بعد توی خیابون چشمشون دنبال زنهایی که خودشون رو نمی پوشونن!!!!
  راستی چرا؟
  من که هیچوقت نفهمیدم. خوب اگر دوست دارین بذارین زنتون خودشو خوشگل کنه، بعد نگاش کنین کیف کنین. تازه گناه هم نکردین.

 23. یه جورایی همیشه این حرف منم هست. ولی خوب چه میشه کرد. اینجا همه همرنگ هم شدن. یکی خوبه بد دیده میشه ، یکی بده خوب دیده میشه ، یکی خواب هست و میبینه ، یکی بیدار هست و نمی بینه. چاره چیه. یاد گرفتیم که بسوزیمو بسازیم. فقط اینو می دونم که یه دست صدا نداره………

 24. سلام به نظر من همه مردهام بد نيستن-زنهايي هم هستن كه باعث دامن زدن به هرزگي مردا ميشن-همجور مردي وجود داره

 25. آدمها نیاز جنسی مختلف دارند چه زن باشند چه مرد. وقتی محدودیت در ارتباطات قبل ازدواج باشه، احتمال جور شدن دو طرف کمتر میشه. در نتیجه احتمال خلاف در زوجها بالاتر میره. حالا مرد یا زن فرقی نمیکنه چون زن خلاف کار هم که شاید منشا اش همان نیاز بیشتر است رسما روسپی میشه. یا مثل خیلی ها همه جا را آباد میکنه مثل خانوم خیلی از خانواده های محجبه و حتی در اندرونی خیلی از آقایان علما!!!!
  پریرو تاب مستوری ندارد چو در بندی سر از روزن بر آرد
  البته پریرو مقصود همان نیاز بالا که ممکن است مرد باشد یا زن!!!!!!

 26. زن رو راضی نگهش دار …! ( از نظر رختخوابی البته ) طلا مِلا براش بخر …! یک سفر مَکه و کربلا بُبُرش … مرگ مِخه دیگه …؟ بیشینه تو خانه بچه اش ره بزرگ کُنه…! سفره ابولفض بندازه …. اش نذری بپزه … روضه ماهانه بذاره … چی مِخه دیگه ؟
  چه موجود مظلومی!!!آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ آخ کباب شد دلم واسه این زن.واسه این کارا که همشون وظایف مرد در مقابل این موجود مظلوم هست چه جوابی دارید؟؟؟

 27. درسته که بدم میاد مرد چندتا زن داشته باشه اما اگه تو ایران زن ها اجازه میدادن شوهرانشون زن بگیرن هیچ وقت این مشکل پیش نمی اومد.در جواب به دوستمون تصور کنید اسلام به زنها هم اجازه داده بود 4تا شوهر داشته باشن چی میشد؟ .در ضمن یکی از دلایل اساسی اینه که زنهای ما شوهر داری بلد نیستن ونمی تونن شوهرشون رو ارضا کنن چون اموزش ندیدن(البته بعضا)

 28. مسعود جان سلام
  واقعاً کم نیستند مردانی که چنین صفاتی دارند. البته خانم ها هم بی تقصیر نیستند
  از حق نباید گذشت.

 29. زیاد موافق نیستم، یک طرفه قضیه رو نگاه کردی و تابع کلیشه ی مظلومیت، لطافت و پاکی خانمها شدی. یک طرف قضیه مردهایی هستن که دیدی، طرف دیگه زن هایی هستن که براشون متاهل بودن این آقایان مهم نیست و حتی گاهی مرد متاهل رو ترجیح میدن، و همچنین خانمهای متاهلی که تفاوت خاصی با این آقایی که گفتی ندارن. هرچی باشه رابطه ی جنسی به حضور دو نفر نیاز داره!
  گذشته از این، اینکه چرا خیانت برای زنها امر زشت تری به حساب میاد، غیر از فرهنگ و آموزه های دینی، ریشه های روانشناسی و فرگشتی و طبیعی هم داره.
  مثلا: در طول میلیونها سال فرگشت پستانداران، یک نر با صد ماده میتونست ظرف چند ماه صاحب صد فرزند بشه، اما صد نر با یک ماده فقط میتونستن صاحب یک فرزند (با پدر نامشخص) بشن. خودبخود سازوکار طبیعت و قوانین به سمتی سوق داده شد که حالت اول مقبول و حالت دوم نامقبول باشه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s