انواع زن…!

راستش دیدم چند تا خانوم ما مردها رو طبقه بندی کردن وبلا نسبت با سگ مقایسه کردن و زیرش هم تخمه افتابگردون شکستن و سبزی آش پاک کردن منم به غیرت نداشته ام برخورد گفتم توهین نکنین لطفا گفتن شوخیه…!! خب منم به شوخی یه چیزایی نوشتم و میدونم کسانی که میخونن جنبه اینکار رو دارن…اگر ندونسته توهینی کردم در متن تذکر بدید اصلاح بشه…اگه اصن دیدید کل متن توهین امیزه بازم بگید تا حذف بشه و جزو خطاهایی باشه که در انجامش جایزم 🙂

انواع زن

زن حمال/ این زنها ذاتا کارگر زاده اند واگه یه روز جارو نکنن رخت نشورن قورمه سبزی نَپزن تب میکنن میفتن گوشه خونه…! اینا هنوز بعله رو به عاقد نگفتن شروع میکنن به دراوردن جورابای داماد تا بشورن براش…اینا عین زنبورای حمال کندو میمونن که زندگی میکنن فقط برای حمالی…! اگه میخوای این زنا عاشقت بشن یه دست کله پاچه پاک نکرده بگیر بنداز جلوشون بگو برای شب هوس کله پاچه کردم….!! این زنها بوی پیاز و زرد چوبه و وایتکس و لاجورد میدن همیشه…! شب هم که میشه اینقده خسته ان که عین مُرده میفتن روی تخت و مرد بیچاره انگار نه انگار که زن داره…!

زن فانتزی/ از این زن اصلا توقع ابگوشت بزباش یا خورشت قورمه سبزی رونداشته باشید….ایشون فقط بلده غذاهای فانتزی بپزه مثلا ناهار ظهرتون یه دونه قارچ سرخ کرده با یه سوسیس کوکتل که روش با خردل تزیین شده و دوپر کاهو بغلشه وحتما یه شمع روشن و یه شاخه گل هم باید باشه…! توی حموم اینا از سنگ پا وکیسه و سفیداب و واجبی خبری نیست….اینا فانتزی حموم میکنن وعین گربه خودشون رومیشورن…! اینا سوپ رو با چنگال میخورن در کونشون روهم با اب معدنی میشورن…!

زن فداکار/ این زنها فقط بلدن خودشون رو فدای شوهر و بچه هاشون کنن و از اینکار لذت میبرن…اینا یه جور مریضی دارن به نام (خود نبینی)…! غذا که درست میکنن بهترین قسمت و گوشتاش مال شوهر و بچه هاست و اگه یه کم برنج خشک ته دیگ بمونه شاید ناپرهیزی کنن با نون بخورن تا نمیرن که باز دوباره فداکاری کنن….! اینا برای خودشون هیچی نمیخوان اخه فکر میکنن خودشون ادم نیستن…! اینا شبا پیش شوهرشون نمیخوابن که نکنه یه وخ خُرخُر کنن آقاشون بدخواب بشه…ظهر ها هم میان روی ایوون هی کلاغا و گنجشک ها روکیش میکنن که اقاشون از صدای پرنده ها از خواب نپره….! اینا هفته ای یکشب میرن حموم و طبق عادت میان تو جای شوهرشون عین کیسه برنج طاق باز میخوابن تا اقاشون هر کاری خواست بکنه و بعد رخصت بده که برن توی یک اتاق دیگه بخوابن….اینا تند تند بچه میزاین و زود پیر میشن و از زندگی همین رومیفهمن فقط….! ترشی وخیار شور ومربا هم خوب بلدن درست کنن….!

زن لوند/ این نوع زن ها ذاتا لوندهستند و فرقی براشون نمیکنه که مرد مقابل کی و چی هست…فقط دلش میخواد براش لوندی کنه …این زنها با حرف زدنشون هم لوندی میکنن با نگاهشون و چشم و ابروشون…! اینا عین گربه های کوچولویی میمونن که خودشون رو به همه حیوونای نر میمالن و به این فکر نمیکنن که دیگه اسب در قدو قواره اونا نیست…!

زن زنبوری/ اخ این زنها یا دایم در حال نیش زدن هستن یا در حال ویز ویز کردن بغل گوشت…! وای به حالت اگه از این زنها گیرت بیاد که بدبختی…اینقدر نیش به جونت میزنن که بیزار بشی از هر چی زنه…خواستین کسی رو نفرین کنین بگین الهی نصیب زن زنبوری بشی ….! بعضی از این زنهاهم دیگه خیلی پیشرفت کردن و شدن عین مار و افعی…خدا نکنه نیش بزنن بهت که خاکستر میشی……حتی مارگیر ها هم از این مارهای خوش خط و خال میترسند….!

زن های سگی/ این زن ها دایم و به هر بهونه ای پاچه شوهرشون رومیگیرن و واق واق میکنن…! اگه میخواین از شر پاچه گرفتن اینا در اَمون باشین باید یه تیکه استخون بندازین جلوشون تا اروم بشن و البته استخونه باید طلایی باشه…اونوخ میتونین بشینین پهلوشون و دست به سرشون بکشین و اونا هم هی خودشون رو لوس کنن طاق باز لنگاشون روهوا کنن له له بزنن…!!! این زنها حرص عجیبی در جمع کردن طلا دارن و به هر بهونه ای باید براشون النگو و گوشواره و سکه بخری تا به خودشون اویزوون کنن….اینا عین شترکاروان راه که میرن جرینگ جرینگ میکنن….! اخرش هم همه طلاها رومیذارن برای میراث خور وخودشون غزل میخونن….!

زنهای مرد/ برای این نوع زنها نمیتونی مَردبازی دربیاری چون خودشون یه پا مَرد هستن…! شب ها که بغل اینا میخوابی باید حواست باشه یه وقتی مفعول نشی…! این زنها عین یک مرد کار میکنن وزندگی روهم مدیریت میکنن و به کارای خونه هم میرسن…اگه حواست جمع نباشه و پاتو از گلیمت دراز تر کنی توی زندگی با اینا یه شب با کیسه زباله میزاردت دم در تا ماشین شهرداری ببردت….! از اون شب به بعد هیچ کمبودی هم توی زندگیش احساس نمیکنه ….اگه میخوای ازین زنها بگیری وخوشبخت بشی باید خیلی مرد باشی نه نامرد….!

زنِ ننه دوست/ اخ خدا نصیب گرگ بیابون نکنه…! این زن ها دایم یا پای تلفن هستن با مادرشون حرف میزنن یا هم که خونه مامانم ایناشون هستن….! اب تو دلت تکون بخوره این زنا زرتی گوشی رو برمیدارن به نَنَشون خبر میدن که شوهرم آب تودلش تکون خورده….! اگه دَره کونت چار تا خال ریز و درشت داشته باشی مادر زنه خبر داره اما خودت که خبر نداری که…اینجوریه دیگه…!!! اگه یه روز خواستی اطلاعاتی در رابطه با خودت بدست بیاری مادرزنه بهترین منبعه….!به این زنها اگه روبدی مادرشون رومیارن توی رختخواب تا بین خودشون و شوهرشون بخوابه….!

زن حسود/ این زنها گاهی به خودشون هم حسودی میکنن…! اینا اینقدر حسود هستند که وقتی یه لباس قشنگ میپوشن میرن جلوی اینه به اونی که توی اینه دیده میشه حسودی میکنن و اینه رومیشکونن….!

زن مانکن / این زنها همه چیشون مصنوعیه…از دماغ و لب و مو بگیر تا سینه و باسن و چشمشون…! اینا دوست دارن همیشه صندوق عقبشون رو بدن عقب و سینه ها جلو و لبا غنچه…! اگه اقلام مصنوعی اینا رو ازشون جدا کنی یک عفریته به تمام معنا رومیتونی ببینی…! اینا عین همون کلاغه هستن که میخوان راه رفتن کبک رو یاد بگیرن اما دیگه عین کلاغ هم نمیتونن راه برن…اگه گیر این زنها بیفتین بدبختین…!

زنهای مادر / این زنها همیشه نقش مادر رو برای شوهرشون بازی میکنن و اینقدر این نقش بازی کردنشون نمود داره که شوهره شب جمعه خجالت میکشه بغل زنش بخوابه فکر میکنه مادرشه…!!اینا دایم در حال تذکر دادن به شوهرشون هستن که عزیزم دندوناتو مسواک زدی جیشتوکردی …داروتو خوردی …! بیا سرت رو شونه کنم برات….رفتی حموم بگو بیام پشتت روکیسه کنم….!! شب چی دوست داری برات درست کنم مادر جان….!!

زن احمق/ این زنها تعدادشون کم نیست وحماقت از سر و روشون میباره….! اینا خاله زنک به تمام معنا هستند و شب خوابشون نمیبره اگه از دختر عباس اقا و نِواسه مَلی خانوم و ابروهای عِصمَت خانم غیبت نکنن….! اینا پنجشنبه اخر ماه مجلس روضه میذارن توی خونشون و بعدشم شروع به غیبت و حرفای صَدمن یه غاز میکنن…سقف ارزوهای اینا مکه ومدینه وکربلاست…! اقاشون هم بهترین اقای روی زمینه…نه از سیاست چیزی میفهمن نه از فرهنگ و شرایط اجتماع…اینا میگن مرد خدای دوم زنه…!

زن الدنگ/ با مارمولک زیر سقف ازدواج کنی ها …با اینا نکنی…!! این زنها فقط یاد دارن جیباتوخالی کنن اونوخ برن کرم حلزون و کرم اب دهن وزغ و مرگ وکوفت و زهر مار بخرن بمالن به همه جاشون و یک پاشون تو ارایشگاه باشه یک پاشون توی مغازه ها….! تازه کاش اینهمه کارارو برای شوهراشون بکنن…! شوهر اینا فقط یه حماله و جیره ومواجبش به این زنها میرسه که خرج الدنگیهاشون کنن….! اینا صُب تا شب با مردای زن دار دیگه یا جوونهای مجرد یک قل دوقل بازی میکنن و نون میارن کباب میبرن…..همه مردها به این زنها محرم هستند الا شوهر خودشون….!

زن تباه شده/ اینا زن هایی هستند درست درمون که توی زندگی مشترک تباه شدن…اینا درک خریت های همسرشون روندارن و شوهرشون هم اینا رو نمیفهمه و اصن درک نمیدونه چیه…! اینها میفهمن و میبینن و میسوزن…اینا شب ها اروم گریه میکنن تا صدای گریشون بچه رو از خواب بیدار نکنه…! اینا خودشون رو تباه میبینن و تمام ارزوهای خودشون رو در بچه هاشون متجلی میبینن….!! اینها در مجالس با سیلی روی خودشون رو سرخ میکنند و لبخندمیزنن و زن های دیگه همه حسرت اینهمه خوشبختی زندگی اونا رومیخورن….! این زنها نفس میکشند اما در اصل مُرده اَند…!

زن خوشبخت/ متاسفانه نداریم…موجودنیست…اصن مگه زن میشه خوشبخت باشه…؟!!!

Advertisements

22 thoughts on “انواع زن…!

 1. من فکر میکنم که زنها ترکیبی از همه این گونه های مختلف هستند. در حقیقت از هرکدوم یه ذره دارن اما از یکی مثلا بیشتر دارند. اما بخدا کلی هم جنبه خوب دارند که توی خیلی مواقع میچربه به اون جنبه های بد. تقریبا همه زنها با مادرشون هر روز حرف میزنن حالا بعضی ها تاثیر میگیرند و بعضی ها نمیگیرند. اونها هم که کمتر حرف میزنند یا شاغلند یا اینکه امکانش رو ندارند (شهر یا کشور دیگه هستند و غیره). تقریبا همه زنها طلا دوست دارند. همشون اهل غیبت کردنن. همشون دوست دارند که از آشپزی و خونه داری و بچه داریشون تعریف بشه اما حالا این وسط زیادی به یه جنبه گیر میدن و از اون طرف دیوار میفتن. اما خداییش بی انصافیه که اونها رو اینجور که شما دسته بندی کردیم ببینیم. شما هم مسعود خان اگه فکر میکنی که خیلی زرنگی که با نوشتن یه جمله آخر متنت («اصن مگه زن میشه خوشبخت باشه…؟!!!») میتونی تلویحا وانمود کنی که این مطلب میتونه یه جورایی در حمایت از اونها باشه خیلی اشتباه میکنی.
  بنظرم اگه اون خانمهایی که داشتند مردها رو طبقه بندی میکردند و زیرش تخمه میشکستند حرفهاشون رو روی اینترنت و همگانی نوشته بودند، خب شما هم میباستی اینجا جوابشون رو بدی و بعد هم بهشون آدرس بدی که: «هی، فلانی! جوابت رو اونجا دادم.» ولی کیه که ندونه که همون جفنگیاتی رو که زنها بعضا راجع به ما مردها میگن، ما نسبت به اونها نمیگیم؟؟ تازه اصلش رو بخوای بدونی، فکر کنم ما مردها از سنین زودتری شروع میکنیم.
  ببخشید یه کم طولانی شد. چون خواسته بودی نظر بدیم من هم نوشتم.

 2. مسوود جان ايي دفه ره با بد كسايي طرف رفتي داداش اگه دوا رفت روو مو حساب نكني كه دل شير موخاد و پوست كرگدن

 3. اینا که همه یه جای کارشون می لنگید! یعنی ما زن نرمال نداریم؟ هر زنی تو یکی از این طبقه بندیهاست!!!؟؟

  1. من فکر میکنم کسی که شناسه خودش رو «کنایه‌ها» میذاره، یه خورده باید حب و بغض و قضاوت کردن از ناحیه حق رو در مورد طرف مقابلش کنار بذاره و بعد اگه نظری داره بگه.
   شما یه بار دیگه پاراگراف اول رو بخون

   1. آقای پسر بد اگه دیده باشید من جزو کسانی بودم که این مطلب رو دوست داشتم! و ضمنا نظرم رو گفتم، روی همون پاراگراف اول که شما فرمودین هم تاکید کردم. نویسنده خودشون گفتند که به غیرتشون برخورده و این متن رو نوشتند در تلافی. نمی دونم کجای دیدگاه من حب وبغض دیدید!

   2. از اینجا «از همون توضیح اول…» متن تا کامل خونده نشه، نتیجه‌گیری براساس حب و بغض خواهد بود و قضاوت خواننده.

  1. مگه مامان من تافته جدا بافته است…قطعا اونم جزو همین زنهاست و اگه میخوای بدونی ایشون زن حمال بود که خدا سایه شو از سرم کوتاه نکنه 🙂

 4. وای یعنی شاهکاره..هاهاها…مرسی آقای مسعود.
  مدتهاست خوانندۀ شمام و ادبیات شمارو می شناسم,دیگه نشد و با این پست عنان اختیار از دست دادم و نوری بر این وبلاگ تاباندم :دی
  البته دنبالۀ نور را که بگیرید به این می رسیم که جایش در زن نوشت شما خالیست که میزارم به حساب نا آشنایی شما ,حالا شناخت که افزون شد اونم خواهید نوشت (آیکون دلداری)

  در هر صورت عالی بود ,ممنون.

 5. خدا مرد را که خلق کرد اسمش را گذاشت آدم – اما زن را که خلق کرد اسمش را گذاشت حوا چرا ؟
  خوب اگر زن هم آدم بود خدا اسم اون هم میگذاشت آدم دوم …….!

  1. درست می گی
   خداوند در کل یه دونه ادم بیشتر خلق نکرد !!
   اسم اولیمن زن رو هم گذاشت حوا تا بدونه پاشو که گذاشت زمین باید حوووووووووووواسش به این جک وجونورهایی که به عنوان مرد خلق شدن وخودشونو ادم می دونن باشه

 6. متن خوبی بود ولی همچین یه کمی اذیت کرد یعنی اگر چیزای بهتر رو برای خانوادت بخوای درد خود ندیدن داری؟

 7. دخترم والیبالیست است ، به درخواست او از شرکت مرخصی گرفتم و به همراه همسر و پسرم به استادیوم آزادی رفتیم و پس از خرید پرچم ایران درساعت 16:45 در صف ورود به پارکینگ بودیم که با چهره عبوس و لفظ و حرکات نسبتا» تند نیروهای انتظامی مواجه شدیم و نمی دانستیم که چه خطایی کرده ایم که باید از صف پارکینگ خارج شویم ، یک لحظه فکر کردم که به خاطر خرید پرچم از دستفروش ها بوده است ولی وقتی علت را پرسیدم گفتند ورود خانم ها ممنوع است. با بهت و حیرت و ناباوری از صف خارج شدیم و از کنار سایر دختران و زنانی که از ماشین ها پیاده شده بودند و در کنار خیابان با ناامیدی پرسه می زدند تا شاید راهی برای ورود پیدا کنند گذشتیم. به عنوان یک پدر بغض گلویم را گرفته بود و نمی دانستم با چه کلماتی خانواده و مخصوصا» دخترم را مجاب کنم که به خانه برگردیم. کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس ، برای جذب تماشاچی بی انگیزه خود هزینه می کنند و امکانات رایگان فراهم می کنند و خودرو های گرانقیمت مابین تماشاچی ها قرعه کشی می کنند ، ولی به دستور مسئولین برخوردی با ما شد ، که حس کردیم برای تشویق تیم یک کشور متخاصم به ورزشگاه آمده ایم. اگرچه شیرینی برد ایران و راه یابی به جام جهانی والیبال را با هیچ چیز دیگری عوض نمی کنم و به والی بالیست ها دست مریزاد و خسته نباشید می گویم ، ولی واقعا»برای مسئولین ذی ربط متاسفم که این مقدار تنگ نظر هستند.

 8. salam,agha man khodam khanum hastam ama kheili khandidam ,shookhi bud dige! monteha ziade ravi ham dasht,begzarim,zanek hoshbakht ham darim agha,chera nadarim,zane khoshbakht zanie ke mard barash tarif nashode,yani tarif hsode haa vali na be onvane mard,be onvane kasi ke mitune bahash bashe o baraye bazi vaghta ba ham eshgh o hal konan o gaahi ba ham harf bezanan,na bishtar na kamtar,zane khoshbakht zanie ke mard ro be cheshme mard nemibine va khodesh ro be cheshme zan balke har2 ro be cheshme 2ta adam mibine,in nazare mane

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s